Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує організації, які працюють у сфері профілактики соціально небезпечних захворювань, взяти участь у конкурсі задля підготовки нових тренерських команд, володіючих методикою «Програми 15», та поширення географії її впровадження.

Через цей конкурс УФ «Благополуччя дітей» має на меті визначити та відібрати 6 неурядових організацій, які мають бажання та організаційні спроможності для впровадження та розвитку «Програми 15» на рівні своїх громад в Україні.

Організації - переможці конкурсу, отримують методичну, організаційну та фінансову підтримку для впровадження «Програми 15», а саме:

o Навчання та сертифікація команди тренерів по «Програмі 15»
o Фінансове забезпечення реалізації проекту задля апробації та популяризації «Програми 15» у місцевих громадах
o Супровід тренерських команд шляхом супервізійних зустрічей та дистанційних консультацій
o Надання методичних та презентаційних матеріалів необхідних для впровадження «Програми 15»
o Експертна підтримка у оцінці ефективності впровадження «Програми 15» та впливу участі в програмі на погляди, поведінку та взаємини учасників

!!! Увага. У разі не коректної роботи файлу Excel (бюджет проекту), звертайтесь до офісу за аресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Ми надішлемо файл безпосередньо на вашу пошту.