Новини та заходи

Програма 15

Конференція «ВІЛ-інфекція в Європі - незамічена епідемія?!» мала на меті привернути увагу європейських країн до ситуації з поширенням ВІЛ/СНІД в країнах східної Європи та обговорити стратегії боротьби з ними.

Програма 15

В рамках проекту «Профілактика ВІЛ та підтримка психосоціального здоров’я в Україні – робота в громадах за «Програмою 15» розпочато навчання особливостям впровадження «Програми 15» у 6 локальних громадах. Учасниками навчання стали тренери організацій – переможців конкурсу «Популяризація та впровадження «Програми 15» на рівні місцевих громад в Україні».

Програма 15

В рамках проекту «Профілактика ВІЛ та підтримка психосоціального здоров’я в Україні – робота в громадах за «Програмою 15» з 07 по 09 вересня 2017 року в м. Києві відбувся тренінг для тренерів Програми, які здійснюють передачу методики в нових громадах.

Програма 15

29 червня 2017 в рамках проекту «Профілактика ВІЛ та підтримка психосоціального здоров’я в Україні – робота в громадах за «Програмою 15», відбулося засідання Ради експертів під час якої відбулося обговорення кваліфікаційних пропозицій та визначення переможців конкурсу «Популяризація та впровадження «Програми 15» на рівні місцевих громад в Україні».

Програма 15

Вийшло друковане видання: «Програма 15» : метод. посібник (з питань профілактики ВІЛ-інфекції та підтримки психосоціального здоров’я в Україні) / Автори-упоряд.: А.В. Калініна, В.С. Петрович, І. В. Ченбай та ін.; За заг. ред. В.Г. Головатого, У.Б. Долиняк. – К. , 2017. – 808 с.

Програма 15

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує організації, які працюють у сфері профілактики соціально небезпечних захворювань, взяти участь у конкурсі задля підготовки нових тренерських команд, володіючих методикою «Програми 15», та поширення географії її впровадження.